»  ÜRÜNLER / YAĞLI YOL VERME DİRENÇLERİ ( YYD )

Yağlı tip yolvericiler, ağır sanayide kullanılan, 6400 kW güç ve 2000 V rotor gerilimine kadar büyük güçlü bilezikli asenkron motorların yolverme işleminde kullanılırlar. Yağlı tip yolvericilere, hava soğutmalı tiplere göre çok daha fazla enerji verilebilir.

Direnç plakaları, zaman röleleri ile kontrol edilen rotor devresi kontaktörleri vasıtasıyla kademeli olarak devreden çıkartılır. Her bir kademe, ünite üzerinde bulunan kademe lambaları ile görsel olarak da kontrol edilebilir. Son lamba sürekli yanarak yolverme işleminin tamamlandığını gösterir.

Yağlı yolvericilerin kontrol ünitelerinde kullanılan Siemens marka kontaktör, zaman rölesi vb. malzemelerin kablo işçiliği ve montajı firmamız elemanlarınca titizlikle yapılır ve testlerden sonra sevke hazır hale gelir.


Direnç Seçimi : Motor kontrol dirençlerinin dizaynında işletme koşulları büyük önem taşımaktadır. ÖZ DİRENÇ elektrik motorlarınız için gerekli olabilecek her türlü yolverme direnci ihtiyacınızı en kaliteli şekilde imal edecek uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

»  Foto Galeri
   
  Designed by Setdizayn

Ana Sayfa  |  Firma Bilgileri  |  Ürünler  |  Üretim  |  Test ve Sertifikalar  |  İletişim     

Her Hakkı saklıdır © 2010 ÖZ DİRENÇ

Öz Direnç San. ve Tic. Ltd. Sti.
Organize Sanayi Bölgesi, Lacivert Cadde, No:3 Bursa 16159 - TÜRKIYE
Tel : 0 224 242 91 33     Faks : 0 224 242 91 37